| Головне | |
| Наявність | Есть в наличии |
| Ємність акумулятора, мАг | 4000 |
| Вага, г | 180 |
| Форм-фактор | Моноблок с мульти-тачскрином |
| Виробник | Xiaomi |
| Зв'язок | |
| Підтримка кількох СІМ/RUIM-карт | 1 RUIM + 1 SIM |
| Розміри SIM-картки | micro RUIM/SIM + nano SIM |
| Тип зв'язку | CDMA/GSM+GSM |
| Кількість радіомодулів | 1 (одновременная работа в режиме ожидания) |
| Екран | |
| Діагональ екрану, " | 5.99 |
| Роздільна здатність дисплея, px | 1080 x 2160 (Full HD +) |
| Тип матриці дисплея | IPS |
| Програмне забеспечення | |
| Операційна система | Android |
| Версія ОС | 6.0 |
| Технічне оснащення | |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 625 |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Частота процесора, ГГц | 2 |
| Графічний чіп | Adreno 506 |
| Пам'ять вбудована, ГБ | 32 |
| Пам'ять оперативна, ГБ | 3 |
| Підтримка карток пам'яті | microSD до 128 GB |
| Камери | |
| Вбудована камера, МП | 12 МП |
| Зйомка відео | 4K |
| Фронтальна камера, МП | 5 МП |
| Зовнішній вигляд | |
| Розмір | 75.45 х 158.5 х 8.05 мм |
| Бездротові технології та роз'єми | |
| Інтернет | EVDO Rev. A, HSDPA, UMTS, EDGE, GPRS |
| Беспроводные технологии | Bluetooth 4, Wi-Fi, GPS + A-GPS, GLONASS |
| Додатково | |
| Робота з повідомленнями | SMS,MMS,E-Mail |
| Датчики | Акселерометр, датчик приближения, G-Sensor, датчик освещенности |
| Сигнали виклику | Виброзвонок, полифония, MP3 |
| Органайзер | Календарь, Часы, Будильник, Таймер, Диктофон |
| Розваги | Игры, медиа-плеер, 3,5-мм разъем |
| Гарантія | |
| Гарантія | 6 мес |
Xiaomi Redmi 5 Plus Dual SIM 4/64GB CDMA/GSM+GSM
- Виробник Xiaomi
- Модель: Redmi 5 Plus 4/64GB
- Наявність: Есть на складе
-
5186 грн.
Russian




